Online dema
Navštivte online dema

Epublish

Zebutik

Poradenství v IT

Poradenství v oblasti informačních technologií


Nabízíme komplexní poradenství v oblasti informačních technologií, především pak v oblasti internetových a intranetových aplikací a v oblasti celkové virtuální identity firmy na internetu.

Našich poradenských služeb mimo jiné využívá:

Vědecko-technologický park Ostrava, a.s.
CzechInvest - Agentura pro podporu podnikání a investic
Vysoká škola podnikání a.s.

Audit internetové prezentace

Protože chceme být od konkurence odlišní a dobře si uvědomujeme stále více rostoucí význam internetu v marketingové strategii firem, rozhodli jsme se zařadit do své nabídky služeb také provádění auditů a podrobné analýzy Vaší stávající internetové prezentace a následného doporučení možných úprav pro její zlepšení. Nyní v rámci akce pro všechny základní audit zdarma.

Co je cílem auditu?

Vysvětlit Vám, zda-li prezentujete na internetu efektivně a jak se k Vaší prezentaci chovají vyhledávače. Zjistíme, proč nejste na internetu k dohledání, čeho se ve své prezentaci vyvarovat a naopak co by v ní nemělo chybět. A v neposlední řadě Vám vysvětlíme, jaké jsou současné standardy tvorby a optimalizace internetové prezentace.

V případě, že se chcete o tom, zda-li prezentujete efektivně, dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat - základní audit je zcela ZDARMA.