Online dema
Navštivte online dema

Epublish

Zebutik

Sociální sítě

Facebook, Google+, LinkedIn, Twitter


V současné době internetové vyhledávače příznivě reagují na propojení se sociálními sítěmi, což má vliv na lepší postavení vašich stránek ve vyhledávačích – optimalizaci vašich stránek. Především to jsou ty nejrozšířenější  sítě jako je Facebook, Google + a dále pak Twitter a Linkedin

Profily na jednotlivých sítích si můžete snadno vytvořit sami a my je následně propojíme s vašimi webovými stránkami. Nebo uděláme obojí.

Krátké info k jednotlivým sociálním sítím:

Facebook (FB)

Nejrozšířenější sociální síť. Komunikuje na ní a své profily mají nejen „soukromé osoby“, ale také firmy a organizace a to všech typů velikostí a zaměření, ze všech zemí světa. Kliknutím na tlačítko „líbí se“ poskytuje návštěvník stránek informaci, že se mu daný obsah líbí a má možnost zveřejnit tento odkaz na svém vlastním FB profilu a seznámit tak své známé o konkrétní informaci. 1,19 miliarda aktivních uživatelů.

Google+

Sociální síť společnosti Google. Uživatelé si vytvářejí své „kruhy“ přátel. Kliknutím na tlačítko poskytuje návštěvník stránek informaci, že se mu daný obsah líbí a má možnost odeslat informaci s komentářem do vybraných kruhů přátel ve službě Google+. Při vyhledávání na Google uvidí přátelé hodnocení +1. Desítky miliónů uživatelů.

LinkedIn

Tato síť je zaměřena na profily uživatelů, kde uvádí své profesní CV. Proto tam „firmy“ často hledají nové odborníky, manažery  apod. . Své profily tady mají také různé typy společností. Více než 250 miliónů uživatelů.

Twitter

Sociální síť pro komunikaci uživatelů, kde uveřejňují své příspěvky a vzájemně si je posílají. Více jak 200 miliónů uživatelů.