Zebutik / Magento

E-shopy jsou naší silnou stránkou, jsme experty v této oblasti a disponujeme rozsáhlou praxí v tvorbě výkonných a moderních internetových obchodů. Na základě mnohaletých zkušeností jsme pro tvorbu e-shopů zvolili open-source řešení Magento.

Vysoce kvalitní e-shop za zlomkovou cenu

Jsme schopni dodat vysoce kvalitní e-shop za zlomkovou cenu oproti komerčním řešením, běžne nabízeným na českém trhu. Realizujeme komplexní systémy pro správu internetových obchodů, určené k prodeji zboží  koncovým spotřebitelům (B2C) i velkoobchodu (B2B).

 

Snadná administrace

Snadná administrace

Zebutik na platformě Magento disponuje snadnou administrací umožňující flexibilně upravovat jednotlivé prvky e-shopu. Systém zvládne po jednoduchém zaškolení ovládat jakýkoli běžný uživatel. Většinu procesů je možné zautomatizovat, pak do administrace nemusíte téměř vůbec vstupovat.

Připraveno na EET

Připraveno na EET

Řešení, která realizujeme jsou připravena na okamžité propojení s EET dle platných norem. Díky zkušnostem prověřeným mnoha spokojenými zákazníky jsme vystavěli stabilní platformu, díky které budete spolehlivě a rychle evidovat tržby i vy.

Individuální úpravy na míru

Individuální úpravy na míru

Máte jasnou představu a speciální přání týkající se vizuální a funkční stránky e-shopu? Rádi je zrealizujeme, jsme otevřeni vašim nápadům, připomínkám a individuálním potřebám, vedou-li k zvýšení výkonnosti a efektivity vašeho obchodu.

Účetní systémy

Účetní systémy

Běžně pracujeme a máme rozsáhlé zkušenosti s propojením na běžné ERP a účetních systémy typu Pohoda, Altus Vario, I6, ESO, VENTUS a další. Veškeré informace o realizovaných objednávkách jsou tedy posílány přímo do účetního systému.

Dopravci a platební metody

Dopravci a platební metody

Naše e-shopy podporují a umí komunikovat se všemi běžnými českými dopravci jako například PPL, DHL, Česká pošta, Zásilkovna, Toptrans atp. Umíme proces komunikace s dopravci z velké míry zautomatizovat a ušetřit vám tak čas i náklady. Samozřejmostí je také propojení s kteroukoli platební bránou běžně podporovanou na českém trhu.

Import / export dat

Import / export dat

Zebutik jednoduše umožňuje importy a exporty produktů, kategorií a zákazníků. Pokud máte produktový katalog zpracován v systému či elektronickém dokumentu, zautomatizujeme vám proces vkládání dat do eshopu a rovněž jejich čerpání. Ušetříte tak efektivně čas i náklady.

Zbožové vyhledávače

Zbožové vyhledávače

Zbožové vyhledávače jsou alfou a omegou moderního online prodeje. Bez nich se obejdete jen pokud máte velmi unikátní produkt a i v této situaci vám mohou být hodně nápomocné. Primárně se zaměřujeme na optimalizaci exportu dat z e-shopu do Heuréky, Zboží.cz a Google Nákupů a také napojení na heuréka Košík.

SEO, strukturovaná data

SEO, strukturovaná data

Pomocí SEO a strukturovaných dat zatraktivníme váš e-shop pro vyhledávače. Díky těmto metodám jsou vyhledávače schopny čerpat informace o e-shopu, produktech, hodnoceních atp. a ty pak zobrazovat přímo cílovému publiku vyhledávajícímu daný produkt.

od 19.900 Kč

TOPSTONE
CARETTA SPA
RAINBOW
Kuptotu.cz
WELNESS BRUNTÁL
HELAX
DATAMAR
RAPPA
NEHTYPROFI
stayunique.sk
Aries
LOGISTICKA AKADEMIE
STRATUS LYNX
GANSA
SPORTPOWER
DISTELA
SLEZSKÁ DIAKONIE
MORAVSKOSLEZSKÝ AUTOKLASTR
PRIVATNI WELLNESS
SECURITY CENTRUM SLUŽEB
EXPOL
MAT PLASTY
Candy plus
Otakar Lucák
JUST IMAGINE
VTPO

Zebu webdesign

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás.

Kontaktní informace

 • Zebu webdesign s.r.o.
  Technologická 372/2,
  708 00 Ostrava - Pustkovec
  IČO: 24704091
  DIČ: CZ24704091
 • +420 597 305 937 / +420 777 910 762
 • info@zebu.cz

Kontaktní formulář