Marketing

Online marketing je geniální nástroj. Jeho citlivým využitím získáte za již relativně malé vstupní náklady skvělý výkon korunovaný perfektní a detailní měřitelností.

Pečlivě a komplexně se postaráme o váš online marketing

Máte-li čas a chuť rádi se podělíme o své zkušenosti a naučíme vás triky. Ukážeme vám cestu, jak sofistikovaně, cíleně a efektivně pracovat s online komunikačními kanály.  Jasně měřitelnou a vypovídající hodnotou pro vás bude splnění cílů jako zvýšení prodeje, nárůst návštěvnosti webu či posílení znalosti značky.

 

Správa kampaní

Správa kampaní

Citlivou a promyšlenou správou kampaní na platformách Adwords, Sklik či sociálních sítích dokážeme maximálně navýšit efektivitu vašeho e-shopu či webu. Tvorba a práce s kampaněmi není žádná věda, je však důležité dělat to s rozmyslem a důvtipem, aby jste neproinvestovali více, než vám vynaložené náklady přinesou. Ukážeme vám jak na to!

Školení

Školení

Online marketing není černá magie. Je to obor, který se neustále vyvíjí, ale dá se naučit. Nechceme si naše know how nechat pro sebe. Rádi se s vámi o něj podělíme a naučíme vás pracovat s kampaněmi, sociálními sítěmi i obsahem. Zúčastněte se našich workshopů nebo si domluvte individuální schůzku.

Google AdWords

Google AdWords

Buďte ve správný čas na správném místě! To je AdWords. Potenciální zákazník vás uvidí právě v době, když hledá to, co nabízíte. Navíc zaplatíte až pokud na reklamu klikne. Pečlivou prací s kampaněmi docílíte, že vás nezobrazují klienti hledající cestu na Island když vy nabízíte zájezdy do Afriky, pokud to tedy nechcete.

Sociální sítě

Sociální sítě

Sociální sítě a především Facebook se v posledních letech staly sofistikovaným komunikačním kanálem v soukromé i komerční sféře. Obrovská výhoda spočívá především v dokonalé a velmi detailní možnosti cílení. Specifikací geografických, demokrafických či dalších kritérií oslovíte přesně ty lidi, které potřebujete.

Zbožové vyhledávače a srovnávače

Zbožové vyhledávače a srovnávače

Ovládněte zbožové vyhledávače a srovnávače. V obchodním světě je realitou, že mnoho, ne-li většina, zákazníků nevyhledává produkt přímo, ale přes srovnávače cen a zbožové vyhledávače typu Zbozi.cz, Google nákupy či Heuréka a podobně. Jsme certifikovaným specialistou na toto významné odvětví e-marketingu. Poradíme vám!
Sklik.cz

Sklik.cz

Sklik je se svými specifiky českou obdobou AdWords. Umožňuje a zvyšuje vyhledatelnost na serverech Seznam.cz. Vzhledem k tomu, že mnoho českých uživatelů stále hojně využívá tento vyhledávač i jeho přidružené služby a stránky, vyplatí se s Sklikem pracovat a investovat do něj. Umíme i toto!

Remarketing / Retargeting

Remarketing / Retargeting

Marketingový nástroj s vysokým potenciálem. Jeho cílem je připomenout se zákazníkům, kteří již byli na vašich stránkách. Je to taková ta situace, kdy hledáte například oblek na míru a pak vás reklamní sdělení na míru "pronásleduje" ještě několik dní. Existuje více strategií jak se znovuoslovením či znovuzobchodováním návštěvníku pracovat. AdWords nabízí velmi sofistikované prostředí pro tvorbu remarketingu. Sklik nabízí službu retargetingu.  Naučíme vás s těmito nástroji pracovat.

Content marketing

Content marketing

Nepodceňujte sílu obsahu! Právě on nese výrazný podíl na přivedení nových zákazníků a budování vztahu s nimi. Jde o dlouhodobou strategii, budovanou krok po kroku. Silný obsah a příběh je to, co si zákazníci pamatují. Content marketing není pouze o textu a copywritingu, blozích a článcích. Účinymi formami obsahového marketingu jsou také obrázky, fotografie, emailové nástroje, videa, obsah sociálních sítí, případové studie apod. Jsme tady pro vás a vytvoříme vám kvalitní a poutavý obsah.

Direct mailing

Direct mailing

Sestavení a rozeslání líbivého, neobtěžujícího a efektivního direct mailu, ať již jde o jednorázové informace nebo třeba pravidelně rozesílaný newsletter, je klíčem k budování loajality zákazníků. Pomůžeme vám s tím, naučíme vás jak na to, zautomatizujeme práci se zpětnou vazbou. Neodesílejte e-maily jen bezcílně, naučte se vytěžovat maximum z reakcí, které dokážete sledovat.

Reporty a měřitelnost

Reporty a měřitelnost

Jedna z největších výhod online marketingu je měřitelnost. Každá proinvestovaná koruna i každý klik je dohledatelný a měřitelný. Poskytneme vám přehledné reporty, kterým budete rozumět a společně díky nim budeme schopni vyhodnotit kampaně a nastavovat strategii pro komunikaci v budoucnu. Naučíme vás vytěžovat maximum z rozsáhlých dat zachycených v Google Analytics.

Máte dotaz?

TOPSTONE
CARETTA SPA
RAINBOW
Kuptotu.cz
WELNESS BRUNTÁL
HELAX
DATAMAR
RAPPA
NEHTYPROFI
stayunique.sk
Aries
LOGISTICKA AKADEMIE
STRATUS LYNX
GANSA
SPORTPOWER
DISTELA
SLEZSKÁ DIAKONIE
MORAVSKOSLEZSKÝ AUTOKLASTR
PRIVATNI WELLNESS
SECURITY CENTRUM SLUŽEB
EXPOL
MAT PLASTY
Candy plus
Otakar Lucák
JUST IMAGINE
VTPO

Zebu webdesign

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás.

Kontaktní informace

 • Zebu webdesign s.r.o.
  Technologická 372/2,
  708 00 Ostrava - Pustkovec
  IČO: 24704091
  DIČ: CZ24704091
 • +420 597 305 937 / +420 777 910 762
 • info@zebu.cz

Kontaktní formulář