Ostatní služby

Nevíte-li si rady, nabízíme komplexní poradenství v oblasti informačních technologií. Pomůžeme vám stát se profesionálem v oblasti e-commerce a obecně v online sféře.

Google Apps

Google Apps

Každodenní práce s emailem, plánování soukromých i pracovních schůzek, komunikace, sdílení dokumentů, fotek a jiných souborů, propojení s mobilními telefony, synchronizace. Jsme autorizovaným partnerem společnosti Google pro poskytování Google Apps. Zanalyzujeme vaše potřeby a nastavíme Google Apps podle vašich představ.

Audit internetové prezentace

Audit internetové prezentace

Prověříme efektivitu vašeho webu či e-shopu na internetu a především ve vztahu k vyhledávačům. Zjistíme, proč jste špatně vyhledatelní, čemu se ve své prezentaci máte vyvarovat a naopak, co by v ní nemělo chybět. Vysvětlíme a naučíme vás, jaké jsou standardy tvorby, optimalizace a výkonnosti i měřitelnosti internetové prezentace.

Aplikace na míru

Aplikace na míru

Disponujeme specialisty s obrovskou praxí ve vývoji aplikací dle přání a představ klienta. Rádi čelíme výzvám a realizujeme nové a originální projekty. Jsme zde pro vás, abychom oživili vaše vize a nápady.

Správa obsahu

Správa obsahu

Obsah je klíčem k budování značky a získání loajálních zákazníků. Pomůžeme vám vytvořit příběh, který osloví cílové publikum. Chcete aktualizovat texty svých webových stránek? Chcete, aby návštěvníci vašeho webu získali relevantní informace? Nejste si jisti, jak správně psát texty? Pomůžeme vám.

Copywriting

Copywriting

Poutavé, výstižné, stylisticky i jazykově správné a především zapamatovtelné texty jsou jedním z hlavních pilířů úspěšného webu či eshopu. V době, kdy lidé nečtou je potřeba pracovat s texty opravdu důmyslně a elegantně. Poskytneme vám služby našich zkušených copywriterů, kteří vám poradí, zrevidují, případně napíší nové texty.

Licence ESET

Licence ESET

Pomůžeme vám i v oblasti řešení ochrany dat počítačů v domácnostech či malých firmách. Jsme obchodní partner ESET a umožníme vám zakoupení licence jednoho z mnoha produktů této společnosti. Jsme držiteli Všeobecné certifikace v4, díky které je prodej a licencování rozšířen na více jak 50 stanic/mailboxů/připojených zařízení.

Máte dotaz?

TOPSTONE
CARETTA SPA
RAINBOW
Kuptotu.cz
WELNESS BRUNTÁL
HELAX
DATAMAR
RAPPA
NEHTYPROFI
stayunique.sk
Aries
LOGISTICKA AKADEMIE
STRATUS LYNX
GANSA
SPORTPOWER
DISTELA
SLEZSKÁ DIAKONIE
MORAVSKOSLEZSKÝ AUTOKLASTR
PRIVATNI WELLNESS
SECURITY CENTRUM SLUŽEB
EXPOL
MAT PLASTY
Candy plus
Otakar Lucák
JUST IMAGINE
VTPO

Zebu webdesign

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás.

Kontaktní informace

 • Zebu webdesign s.r.o.
  Technologická 372/2,
  708 00 Ostrava - Pustkovec
  IČO: 24704091
  DIČ: CZ24704091
 • +420 597 305 937 / +420 777 910 762
 • info@zebu.cz

Kontaktní formulář