ePublish.CZ

Vytváříme webové prezentace s kvalitním, atraktivním a moderním webdesignem. Používáme flexibilní redakční systém ePublish.CZ

Uživatelsky přívětivý redakční systém

ePublish.CZ je uživatelsky přátelská aplikace určená pro jednoduchou správu obsahu vaší prezentace či celého portálu. Jsme na ní schopni velmi rychle a cenoně dostupně vystavět web dle vašich představ.

 

Velmi snadná administrace

Velmi snadná administrace

ePublish vyniká snadnou a uživatelsky přívětivou administrací. Vybudujeme vám pevnou a efektivní základnu vaší webové prezentace s atraktivním designem, smysluplnou a funkční strukturou. Díky publikačnímu systému budete kdykoliv schopni jednoduše upravit texty, grafiku i obsah bez nutnosti kontaktovat webmastery, s címž souvisí i úspora nákladů.  

Individualizace a personalizace webu

Individualizace a personalizace webu

Máte jasnou představu či přání týkající se funčnosti, vzhledu či jiných specifik webu? Naši zkušení vyvojáři udělají maximum pro uspokojení vašich potřeb. Máme zkušenosti s vývojem netradičních funkcionalit a rádi je realizujeme, především vidíme-li v nich smysl pro zvýšení efektivity webu.

Optimalizace webu

Optimalizace webu

Samozřejmostí u webů vytvořených v Zebu webdesign je optimalizace pro vyhledávače pomocí SEO a také optimalizace pro různá koncová zařízení, tedy tvorba plně responzivních webů. Oba tyto benefity vedou ke zvýšení výkonnosti, lepší vyhledatelnosti i vyššímu komfortu návštěvníků stránek a tedy jejich spokojenosti.  

Copywriting a marketing

Copywriting a marketing

Kromě líbivého a funkčního designu vede k dosažení obchodních cílů především promyšlený marketing, který jde ruku v ruce s kvalitní textací. I na obsahové služby máme v Zebu specialisty a nabízíme zaškolení nebo přímo realizaci.  

od 10.000 Kč

TOPSTONE
CARETTA SPA
RAINBOW
Kuptotu.cz
WELNESS BRUNTÁL
HELAX
DATAMAR
RAPPA
NEHTYPROFI
stayunique.sk
Aries
LOGISTICKA AKADEMIE
STRATUS LYNX
GANSA
SPORTPOWER
DISTELA
SLEZSKÁ DIAKONIE
MORAVSKOSLEZSKÝ AUTOKLASTR
PRIVATNI WELLNESS
SECURITY CENTRUM SLUŽEB
EXPOL
MAT PLASTY
Candy plus
Otakar Lucák
JUST IMAGINE
VTPO

Zebu webdesign

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás.

Kontaktní informace

 • Zebu webdesign s.r.o.
  Technologická 372/2,
  708 00 Ostrava - Pustkovec
  IČO: 24704091
  DIČ: CZ24704091
 • +420 597 305 937 / +420 777 910 762
 • info@zebu.cz

Kontaktní formulář